top of page

O FIRMĚ

Naše společnost začínala již před více jak 30 lety v oblasti tvorby individuálních řešení pro interiéry prodejen, a to především se zaměřením na lékárenský trh. Naše původní zaměření na výrobu nábytku a realizace prodejen se v průběhu času rozšířilo o spolupráci s nadnárodními značkami při jejich vstupu do českého retailu, konzultační služby, projekty, stavební úpravy či marketingové služby pro navýšení obratů prodejen.

 

Nabízíme kompletní in-house řešení při kterém máme kontrolu nejen nad stavebními úpravami, ale nad celým průběhem realizace prodejen. Díky tomu předcházíme řadě problémům s komunikačními problémy mezi dodavateli, které interiéry prodejen ovlivňují.

Kompletní řešení 

pro lékárny na klíč

Dlouholetá specializace na lékárenský

obchod

Nejkvalitnější materiály a systémy pro bezproblémový chod lékáren

Inovace a poradenství

Výroba a technologie

 

Zásobníkové systémy Shoptec jsou navrženy speciálně pro využití v lékárnách. Tento systém nabízí vysokou funkčnost , kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Dělitelnost zásuvek je předností tohoto systému. Pokud rozdělíte obyčejnou zásuvku, nikdy nedosáhnete srovnatelného komfortu při expedici zboží.

 

Firma Čemus je vlastníkem výhradního zastoupení firmy Shoptec pro Českou a Slovenskou republiku.

Nepostradatelné zásobníky Shoptec

Výroba u nás probíhá v moderní výrobní hale na prvotřídních italských dřevoobráběcích strojích. 

 

Výhodou je, že nakupujete lékárenský nábytek přímo od výrobce, a to ovlivňuje jeho cenu, kvalitu a záruční i pozáruční servis. 

Nejkvalitnější materiály pro Vaše lékárny

State-of-art výroba

Mezi námi používané materiály patří především LTD desky, které nabízíme ve široké škále typů a barev. Dále to je materiál Trespa pocházející z Holandska. Jedná se o vysoce odolný materiál, vhodný především pro laboratoře. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností proti vodě, vysokou chemickou odolností a snadnou omyvatelností. Dále nabízíme například vysoce kvalitní dřezy Systemceram, vysoce kvalitní kování od nejlepších dodavatelů a další.

Odpovědný přístup

Energie pro naši výrobu je z velké části zásobována ze solárních panelů, a je tak šetrná k životnímu prostředí. 

bottom of page